check-small Scherpe aanbiedingen

  • Lage prijzen
  • Hoge kwaliteit producten
  • Betrouwbaar bedrijf
  • Snelle levering

Barbecue beton Venezia nr. 2 (200x200x50cm/600kg)

Art.nr.: 81187050

3 (1 review)

Barbecue beton van 200cm hoog, 200cm breed en 50cm diep. Gewicht ruim 600kg en kan ook als tuinhaard gebruikt worden. Snel en eenvoudig te monteren.

Kenmerken barbecue Venezia 2:


+ Hoogte 200cm, breedte 200cm, diepte 50cm
+ Tafelhoogte: 62 cm
+ Grillhoogte (midden): 81 cm
+ Gewicht 600kg
+ 2-delige tussenplaat
+ Geen dure quartz coating nodig
+ Inclusief bouwtekening, eenvoudig op te bouwen
+ Te combineren met allerlei barbecue accessoires zoals roosters, aslades en verlengstuk voor de schoorsteen (optioneel)
+ Kwalitatief zeer hoogwaardig ovengedroogd berkenhout als optie leverbaar
799,00
660,33 ex. btw

Levering binnen 3-14 dagen

Productomschrijving

Barbecue beton Venezia 2 kopen bij Intergard?

Betonnen barbecue bbq barbeque Venezia nr. 2 gedeeltelijk ingekleurd, wit gedeelte is grijs. De kap, 2-delige tussenplaat en bodemplaat is antraciet. Aangeraden wordt om de barbecue in de wintermaanden te beschermen met een afdekzeil bbq hoes, deze zijn tevens bij ons verkrijgbaar. Geen quartzcoating nodig!

Zodra de eerste zonnestralen verschijnen, verspreidt de geur van houtskool en geroosterd vlees zich razendsnel. Wie een liefhebber van de barbecue is, kan denken aan deze mooie robuuste barbecue, waarmee het vlees binnen de kortste keren gaar is. Een echte sfeermaker voor uw tuin, samen met familie en vrienden. Vanwege de natuurlijkheid van de gebruikte materialen kan het voorkomen dat ondanks dezelfde recepten niet hetzelfde kleurenbeeld wordt gecreëerd. We adviseren om de barbecue te behandelen met betonverf.

Meer tonen keyboard-arrow-down

Minder tonen keyboard-arrow-up

Product details

Breedte:
200cm
Hoogte:
200cm
Diepte:
50cm
Verkoopeenheid:
Per stuk
Kleur:
Grijs
Materiaal:
Beton
Specificaties:
Houtskool
EAN:
8718481767818
Afmetingen:
200x200x50cm/ 600kgs
Levertijd:
3-14

Kunnen we je helpen?

Neem contact op met onze klantenservice

3

Gebaseerd op 1 review

Jw Oskam
Mooi ding. Staat snel. Goede prijs.
Inladen was lastig. Ik had gevraagd of ze konden helpen om de bovenste deel in de bus te leggen, de rest met de heftruck laden. Maar dat was niet de bedoeling van hun personeel. Kost ook wel 30 seconden ja.

Meer tonen chevron-down

Minder tonen chevron-up